nagrody
 
kursy paznokci, kursy manicure, tipsy kurs

MANI & PEDI - KULTOWE SZKOLENIE AKADEMII OPI!

Szkolenia O·P·IOferta szkoleniowa › MANI & PEDI - KULTOWE SZKOLENIE AKADEMII OPI!

CZAS SZKOLENIA: 6 DNI

CENA: 2500 ZŁ 

CERTYFIKAT: TAK

Szkolenie z zakresu manicure'u i pedicure'u od podstaw, to początek Twojej edukacji w Akademii OPI. Jest to jednocześnie jedno z najważniejszych szkoleń, ktore stanowi fundament do dalszego rozwoju zawodowego.

Akademia OPI słynie z wyjątkowości tego szkolenia, jest ono prawdziwą perłą w ofercie na tle oferty konkurencji. Nasze techniki kształcenia nie mają sobie równych. Charakteryzują się niezwykłą dynamiką  zająć i bogatą merytoryką. Skupiamy się na Tobie i Twojej nauce, prowadzimy Cię za rękę, uczymy precyzyjnej, spokojnej i prawidłowej techniki pracy. Szkolenie to wzbogacone jest o naukę aplikacji systemu GelColor.

Sześć dni nauki Mani & Pedi w Akademii OPI, to czas wielkich emocji i ekscytujących doświadczeń. Podpisujac Twój certyfikat jesteśmy pewni, że będziesz naszą najlepszą wizytówką i doskonałym fachowcem w branży.

 

W sprawie ustalenia terminu tego szkolenia prosimy o kontakt z wybranym oddziałem szkoleniowym OPI lub z koordynatorem szkoleń w Polsce: Monika Król, monika@opinails.pl, tel. 608-479-000.

Typ szkoleniaLokalizacjaData szkolenia 

Wróć do poprzedniej strony | Oferta szkoleniowa

Kontakt i zapisy:

Koordynator szkoleń OPI - Monika Król
monika@akademiaopi.pl
608-479-000