nagrody
 
kursy paznokci, kursy manicure, tipsy kurs

Marka O·P·I

akademia opi

Marka O·P·I od ponad 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie.

Dziś O·P·I stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. Firma zatrudnia zespół naukowców, którzy w procesie ich tworzenia wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i osiągnięcia badawcze współczesnej nauki. O·P·I jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.

Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów O·P·I, do grona których należą największe gwiazdy show biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.

W 2006 roku firma O·P·I obchodziła jubileusz 25-lecia. Przez te wszystkie lata dostarczyła kobietom w 75 krajach świata na sześciu kontynentach wiele radości i sprawiła, że „piękniej” myślą o sobie. O·P·I ukazało kulturę powszechnego piękna, która celebruje wygląd kobiety. Kulturę, która stała się stylem życia.

W kolejne 25-lecie wkracza z obietnicą wielu wrażeń i szyku. Do tej obietnicy dołącza się firma Beauty In, generalny dystrybutor tej marki w Polsce.