nagrody
 
kursy paznokci, kursy manicure, tipsy kurs

Kontakt

Beauty In Sp. z o.o.

beautyin
NIP: 726-00-33-129
REGON: 470587892
KRS:0000197859
Kapitał zakładowy 50000zł

Adres
Pomorska 41, 90-203 Łódź
Tel. (42) 639-98-99
Fax (42) 639-98-89
Tel. kom. +48 696 028 118
opi@opinails.pl

Dział Handlowy
Tel. (42) 639-98-99 wew. 1, 2, 3
ewa@opinails.pl
malgorzata.oleszczyk@beautyin.pl

Sekretariat
Tel. (42) 639-98-99 wew. 8
aneta@opinails.pl

Dział szkoleń OPI
Tel. (42) 639-98-99 wew. 5
monika@opinails.pl

Centrala Łódź Centrala Łódź
mapa dojazdu

Oddział w Warszawie

beautyin cosmetics pro
02-727 Warszawa, ul. Wernyhory 11
+48 600-574-737
022 401 04 48
e-mail: warszawa@opinails.pl

Oddział Warszawa Oddział Warszawa
Oddział Warszawa mapa dojazdu

Oddział w Krakowie

beautyin cosmetics pro
30-114 Kraków, ul. Kościuszki 50
tel. 012 427 22 44
e-mail: krakow@opinails.pl

Oddział Kraków Oddział Kraków
Oddział Kraków mapa dojazdu

Oddział w Gdańsku

beautyin cosmetics pro
80-125 Gdańsk ul. Kartuska 278
tel. 058 305 47 46, 506 121745
e-mail: gdansk@opinails.pl

Oddział Gdańsk Oddział Gdańsk
Oddział Gdańsk mapa dojazdu

Oddział w Poznaniu

beautyin cosmetics pro
61-615 Poznań, ul. Madziarska 2
tel. 061 82 88 152
e-mail: poznan@opinails.pl

Oddział Poznań Oddział Poznań
Oddział Poznań mapa dojazdu

Anna Meleszko – PH Warszawa
woj. mazowieckie (Północ), warmińsko-mazurskie, podlaskie
tel. 696 025 717
e-mail: anna.meleszko@beautyin.pl

Michał Baranowski – PH Poznań
woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie (Szczecin)
m.baranowski@beautyin.pl
tel. kom.: 608-576-440

Ewa Ogiegło
Przedstawicel handlowy woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie
ewa.ogieglo@beautyin.pl
tel. 600 591 916

Kamila Demska
woj. dolnoślaskie, opolskie
kamila@beautyin.pl
kom. 660 541 259

Beata Biziuk - PH Gdańsk
woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie (Kołobrzeg, Koszalin), warmińsko-mazurskie
beata.biziuk@beautyin.pl
tel. 660 541 910

Oktawia Stormowska
Przedstawiciel handlowy woj. łódzkie, świętokrzyskie, Częstochowa
oktawia.stormowska@beautyin.pl tel. 660-559-257

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Telefon/Fax

Email *

Dzisiejsza data (DD-MM-RRRR) *

Zapytanie dotyczy

Treść zapytania *

Pola oznaczone * są obowiązkowe